Jsme Tech-Enabled firma, která dokáže zjistit o ojetém autě mnohem více, než vám o něm sdělí prodávající. Nefungujeme jako jiné společnosti, kterým stačí jenom VIN vozu a z databází vám vyčtou poslední záznamy. To samozřejmě umíme také. My ale každé auto podrobíme skutečné fyzické prohlídce, včetně napojení na diagnostiku a zkušební jízdy. Na voze fyzicky zkontrolujeme více než 250 parametrů a dáme vám o tom technický protokol, včetně přibližného rozpočtu na nezbytné opravy zjištěných závad. Jsme členy Hospodářské komory České republiky a partnerem mezinárodní společnosti carVertical. Při nákupu ojetého vozu se tak na nás můžete rozhodně spolehnout.

Součástí odborné prohlídky vozidla je nejen fyzická kontrola více než 250 kontrolních bodů, ale také detailní prověření stavu tachometru a kompletní servisní historie vozidla v mezinárodním systému carVertical*. Ve službě CarTrax je dále zahrnuto celkové zhodnocení stavu vozu odborným technikem, jeho doporučení na nezbytný servis a vyčíslení přibližných nákladů na případné opravy*. Po ukončení prohlídky, která dle zvoleného programu trvá přibližně 80 – 160 minut, bude k vozu vystaven podrobný CarTrax DataList.

Jak to celé funguje?

Je to velmi jednoduché a vše vyřídíte během dvou minut. Vyberete si vhodný kontrolní servisní program a s vybraným CarTrax Pointem si domluvíte termín kontroly vozu. Pak již jen stačí dostavit se s vozem do vybraného CarTrax Pointu, kde se o vše ostatní postarají odborní servisní mechanici. Prohlídka vozu je velmi pečlivá a dle zvoleného programu trvá od cca 80 do 160 minut. Po kontrole vozu obdržíte podrobný servisní protokol, tzv. CarTrax Datalist, s výčtem případných závad, a také s přibližným rozpisem nákladů potřebných na jejich odstranění*.

V případě, že vám prodávající nebude chtít nezávislou prohlídku vozu v CarTrax Pointu umožnit, doporučujeme zvážit možnost vybrat si jiný vůz u jiného prodejce. Je totiž docela dobře možné, že před vámi něco skrývá, nebo že o vozidle nemá potřebné informace. O svoje peníze za zakoupený CarTrax voucher ale pochopitelně nepřijdete. Voucher můžete využít po celou dobu jeho platnosti ve všech CarTrax Pointech na jakékoliv jiné auto**.

*dle zakoupeného programu

**viz. Obchodní podmínky